wholesale nfl jerseys  cheap nfl jerseys Strażacy z Karsina obchodzili Dzień Strażaka.
Urząd Gminy w Karsinie
ul. Długa 222, 83-440 Karsin
tel. (58) 687-33-22
fax. (58) 687-31-20
e-mail: ug@karsin.pl
NIP: 591-10-23-729
GODZINY URZĘDOWANIA:
pon.-pt. od 7.00 do 15.00

Komunikaty

  • Pomoc żywnościowa

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Karsinie informuje, iż w dniu 29.05.2018r. oraz 30.05.2018 w godzinach od 8 do 14 w Domu Kultury w Karsinie wydawana będzie żywność w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa.

  • Piesek poszukujący właściciela.

    Piesek ma około 2 lat, szczepiony, pod opieką weterynarza. Kontakt w sprawie pieska pod numerem telefonu 889 748 025.

  • Ogniwa fotowoltaiczne

    Wójt Gminy Karsin informuje, iż rozstrzygnięcie konkursu na dofinansowanie montażu ogniw fotowoltaicznych ze środków Urzędu Marszałkowskiego nastąpi w drugim lub trzecim kwartale bieżącego roku.

W sobotę 5 maja br. strażacy z Karsina uroczyście obchodzili swoje święto - Dzień Strażaka. Uroczystość rozpoczęto od przemarszu na cmentarz, gdzie złożone zostały wiązanki kwiatów na grobach zmarłych w ostatnim czasie strażaków. Następnie strażacy przemaszerowali do kościoła w Karsinie, gdzie odprawiona została Msza Święta w intencji strażaków sprawowana przez proboszcza Ks. Dominika Szulwica. W okolicznościowej homilii kapłan podziękował strażakom za ich codzienną,
bezinteresowną służbę.

Po mszy korowód strażacki prowadzony przez Komendanta Gminnego druha Krzysztofa Datta oraz Orkiestrę Dętą OSP Osowo przemaszerował ulicami Karsina, po czym strażacy udali się do miejscowego Domu Kultury na uroczysty apel. Zebranych na sali gości i strażaków przywitał prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP, a zarazem prezes OSP Karsin Roman Brunke. Złożył wszystkim strażakom, przedstawicielom zaprzyjaźnionych firm i organizacji życzenia. Szczególne słowa podziękowania skierował do Pana Włodzimierza Dyrki, który od lat wspiera karsińskich strażaków. Wręczone zostały także odznaczenia. Brązowym Medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa” odznaczono druha Dawida Redzimskiego, Medale „Za Wysługę Lat” otrzymali druhowie: XXXV lat – Grzegorz Czapiewski; XV lat – Ewa Bal, Marlena Borowska, Paweł Łosiński i Dawid Narloch; X lat – Jakub Rogala, Sebastian Narloch i Dawid Redzimski; V lat – Maciej Orlikowski, Marcin Sumionka i Regina Skwierawska. Złotą odznakę „Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej” otrzymali druhowie Beata Kowalska oraz Jakub Szulc. Na zakończenie wszyscy zasiedli do przygotowanego poczęstunku.

FOTOGALERIA